Davella, honey, am venit cu sania...wow wow wow... frumos dar cred ca cel mai inconvenient este de indepartat zapada depusa pe masini dimineata inainte de servici ...nu? Pe balcon este ok; stati linga freeway , iesire directa; Am admirat cu placere si celelelte poze; mi-au placut foarte mult!!! Bravo, bravo!!! Pupici calzi!!!
Davella, honey, am venit cu sania...wow wow wow... frumos dar cred ca cel mai inconvenient este de indepartat zapada depusa pe masini dimineata inainte de servici ...nu?
RăspundețiȘtergerePe balcon este ok; stati linga freeway , iesire directa;
Am admirat cu placere si celelelte poze; mi-au placut foarte mult!!! Bravo, bravo!!!
Pupici calzi!!!