joi, 7 ianuarie 2010

Iarna la Montreal / L’hiver à Montréal

Iarna la fereastra noastra / L'hiver par notre fenêtre





Furtuna de zapada...TOTUL este alb...
Quand la tempête de neige est là, c'est tout blanc...






Soare cu "dinti"...
Un froid chaleureux...



Un comentariu:

  1. Davella, honey, am venit cu sania...wow wow wow... frumos dar cred ca cel mai inconvenient este de indepartat zapada depusa pe masini dimineata inainte de servici ...nu?
    Pe balcon este ok; stati linga freeway , iesire directa;
    Am admirat cu placere si celelelte poze; mi-au placut foarte mult!!! Bravo, bravo!!!
    Pupici calzi!!!

    RăspundețiȘtergere